| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

02.10.2017

Нови ветришта со Јаховиќ и Адеми


Вечерва нашата најдобра селекција го одработи првиот тренинг на кој присуствуваа и повратниците Адис Јаховиќ и Аријан Адеми

Се чини како дуваат нови ветришта во нашата најдобра селекција со враќањето на Адис Јаховиќ по една година пауза и на Аријан Адеми по две години. Најдобриот стрелец во шампионатот на Турција откако беше повикан од селекторот Иогор Ангеловски експресно се појави во репрезентативниот табор, додека радува враќањето на големиот фудбалски мајстор Аријан Адеми.Датум: 02.10.2017, 19:03
Статијата е прочитана 3926 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.12.2017
18.12.2017
18.12.2017
18.12.2017
18.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense