| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

24.01.2017

Петев и Даум го гледаат Вардар (ФОТО)

Дуелот меѓу нашиот шампион и Стеауа, беше следен и од тренерот на Динамо Загреб и селекторот на Романија

Ивајло Петев и Кристоф Даум се на трибините на стадионот во Белек и ја следат средбата меѓу нашиот шампион и Стеауа. Тренерот на Динамо Загреб и селекторот на  репрезентацијата на Романија имаа можност покрај тимот од Букурешт, да ги видат и квалитетите на четата на стратегот Гоце Седлоски.
Датум: 24.01.2017, 16:50
Статијата е прочитана 2038 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense