| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

30.07.2017

Вардарци со „чартер“ до Копенхаген

Експедицијата на „црвено-црните“ заминува на реваншот во вторник наутро

Вардаровиот тим со „чартер“ лет оди во Копенхаген по историја и пласман во плеј-офот од Лигата на шампионите. Во вторник наутро, експедицијата составена од стручен штаб, фудбалери и дел од раководството, ќе замине во данскиот главен град каде што вечерва ќе одржи и официјален тренинг на „Телиа Паркен“.

Натпреварот Копенхаген - Вардар ќе се игра во среда во 20 часот, а ќе го има низ директен пренос на ТВ Нова.Датум: 30.07.2017, 19:00
Статијата е прочитана 1647 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
20.04.2018
20.04.2018
20.04.2018
20.04.2018
20.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense