| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

29.08.2017

Најденов промовиран во Смоуха

Бојан Најденов и официјално стана цлен на египетскиот клуб Смоуха

Офанзивецот откако ги мина лекарскоте прегледи потпиша тригодишен договор и веќе утре ќе настапи за новиот клуб на пријателски натпревар. Тој досега настапуваше за екипата на Работнички.Датум: 29.08.2017, 19:53
Статијата е прочитана 5615 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense