| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

13.09.2017

Комитите ја „запалија“ Арената (ФОТО)

Огномет од страна на најверните навивачи на „црвено - црните“, кои со пиротехника просто ја „запалија“ Арената, за време додека фудбалерите на Вардар го одработуваа последниот тренинг во пресрет на утрешниот меч со Зенит


 Датум: 13.09.2017, 20:39
Статијата е прочитана 1984 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense