| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

25.03.2017

Познат распоредот на Третиот круг во Втората лига

Идниот викенд се играат натпреварите од 19.коло или првито коло од Третиот круг во нашата Втора Лига

По одиграното 18.коло попладнево, од следниот викенд на сцена стартува Третиот круг или „Бергер“ по кој ќе се играат следните девет кола од сезоната 2016/2017. „Македонски спорт“ ви го прикажува распоредот на сите девет кола до крајот на сезоната.Датум: 25.03.2017, 19:15
Статијата е прочитана 3668 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense