| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

29.10.2017

(ФОТО ВЕСТ) „Комитите“ гневни на вардарци

Откако заврши мечот во Кратово, играчите на Вардар добија лекција од своите навивачи. „Комитите“ не го криеаја своето незадоволство по уште едно катастрофално издание на своите миленициДатум: 29.10.2017, 15:57
Статијата е прочитана 3298 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
21.02.2018
21.02.2018
21.02.2018
21.02.2018
21.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense