| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

12.03.2017

Како Шкендија си поигруваше со Победа (ВИДЕО)

Одлична игра и триумф на Шкендија од 4:0. Победа немаше никакви шанси против разиграните тетовци

Со головите на Меџедовиќ, Вујчиќ, Ибраими и Жуниор домашните фудбалери со 4:0 славеа над Победа. Во продолжение можете да ги видите најинтересните моменти од оваа средба.

 Датум: 12.03.2017, 19:26
Статијата е прочитана 2845 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense