| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

10.01.2018

Докторот на Олимпијакос ги „скенира“ Вардарци

Секако дека конекцијата е Чеде Јаневски кој го „замолил“ својот пријател од деновите кога и двајцата беа во редовите на „црвено - белите“ од Пиреја, да биде присутен во клубот кога играчите се прегледуваат

Доктор на Олимпијакос будно ги следи прегледите на фудбалерите на Вардар кои се одвиваат деновиве. Јасно е дека конекцијата е Чеде Јаневски, кој го „замолил“ својот пријател од деновите кога и двајцата беа во редовите на „црвено - белите“ од Пиреја, да биде присутен кога играчите на Вардар се прегледуваат. Малку чудно, но факт е дека Јаневски си ја знае својата работа и знае како треба. Инаку ова се првите подготовки на Вардар под водство на еден од нашите најдобри стратези.
Датум: 10.01.2018, 14:30
Статијата е прочитана 1938 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense