| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

22.02.2018

Маневски е играчот на 20. коло


*Борче Маневски го водеше Пелистер во триумфот над Работнички


Изминатиот викенд се одиграа петте натпревари од 20. коло. Шкендија и Вардар победија со Шкупи и Победа, сепак најзначаен е триумфот на Пелистер над Работнички. Токму затоа Борче Маневски според наше  мислење е играчот на ова коло.Датум: 22.02.2018, 17:00
Статијата е прочитана 1483 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense