„СТЕЈПЛС ЦЕНТАР“ ОСТАНА БЕЗ ЗДИВ

Леброн покажа дека местото му е меѓу Лејкерси (ВИДЕО)

Еден потег на „Кралот Џејмс“ им беше доволен на играчите на ЛА Лејкерс да сфатат со кого си имаат работа... Неговото додавање до Жижиќ е веројатно едно од најпаметните во историјата на НБА лигата...Макар што на крајот Кливпенд го загуби дуелот со екипата во која би можел да се пресели веќе ова лето...