БЕСКОНЕЧНА ИНСПИРАЦИЈА

Најголемата поддршка на Лазаров е во „Ланксес Арена“ (ФОТО)

Кирил Лазаров во моментов со својот Нант го игра големото финалето во Лигата на шампионите. Капитенот на македонската репрезентација на Ф4 ја има најважната поддршка. Во „Ланксес Арена“ се неговите две деца и неговата сопруга Љубица. 

објавено: 27 мај 2018 - 18:37

Најново во Ракомет