КАПИТЕНОТ СЕКОГАШ СО ПОДДРШКА

А што да се каже друго: Како си ги мачкаме Швеѓаниве (ФОТО)

Капитенот на Вардар, Столе Стоилов е надвор од терените поради повреда на десната дланка, неговото враќање е најавено за декември. Стоиле и вечерва беше на трибините, а неговата гримаса доволно говори за мечот со Кристијанштад, кој заврши со триумф од 33-25.

објавено: 22 септември 2018 - 19:05

Најново во Ракомет