СЕ ВРАТИЈА СПОМЕНИТЕ ОД ПРЕД 20 ГОДИНИ

Париз се тресе од фудбалска радост (Видео)

Центарот на главниот град на Франција беше преполн со навивачи кои на крајот имаа за што да се радуваат. Нивната репрезентација со 4:2 ја победи Хрватска во финалето на Светското првенство.

објавено: 15 јули 2018 - 19:05

Најново во Меѓународен Фудбал