Слика за историја

БОГИЊАТА ВО ФРАНЦУСКИ РАЦЕ: Повторен успехот на генерацијата на Зидан

Точно 20 години од првата светска титула на „галските петли“ на златната генерација на Зинезин Зидан, сега Гризман, Погба, Мбапе се запишаа во историјата како најдобри

објавено: 15 јули 2018 - 19:46

Најново во Меѓународен Фудбал