ХРВАТИТЕ ГИ „ДРОБЕА“ АРГЕНТИНЦИТЕ НА ТЕРЕНОТ, НО...

Аргентинците брутално тепаа Хрвати на трибина (Видео)

Незадоволни и лути од високиот пораз, поголема група аргентински навивачи нападнаа Хрвати и ги претепаа на стадионот и тоа додека мечот уште траеше

објавено: 22 јуни 2018 - 12:50

Најново во Меѓународен Фудбал