РЕВОЛТОТ НА ФАНОВИТЕ ПРОДОЛЖУВА

Уште еден напад на Леброн во Лос Анџелес

Дел од фановите на ЛА Лејкерс продолжуваат јавно да го изразуваат својот револт по потпишувањето на Леброн Џејмс. Во „градот на ангелите“ одново беше уништен плакатот со „кралот“, кој овој пат беше свртен кон легендите на овој клуб. 

објавено: 21 јули 2018 - 22:45

Најново во Кошарка