ВТОРИОТ ГОЛ ВО ВАДУЦ

Тандемот на Палермо стави печат: Трајковски на „тацна“, Нестор во мрежа (ВИДЕО)

Тандемот од Палермо ја завери победата на гостувањето кај Лихтенштајн. Трајковски во 91. минута му асистира на Несторовски кој лесно од 3-4 метри стрела за 0:2.

објавено: 16 ноември 2018 - 22:52

Најново во Фудбал