ВО ТЕТОВО, А НЕ ВО ТОРИНО

Кој го однесе Роналдо во Шкендија!!!! (ФОТО ШОП)

Трансфер сагата на Кристијано Роналдо заврши, тој е во Торино и е член на Јувентус.

објавено: 12 јули 2018 - 10:55

Трансфер сагата на Кристијано Роналдо заврши, тој е во Торино и е член на Јувентус.

Но дали е баш така, според овој фотошоп мега - ѕвездата место во Торино завршила во Тетово. Некој може да наседне.

Роналдо во Шкендија, јак виц...

Најново во Фудбал