Мексиканското рели беше голем предизвик за возачите

објавено: 10 март 2014 - 21:49

Себастијан Ожие победи на релито во Мексико во рамките на светскиот шампионат во рели (ВРЦ), во кое имаше многу возбуда и беше вистински предизвик за возачите.