Норвежаните беа подобри за нијанса во двете полувремиња

Еурофарм без победнички рецепт против Филинген (Фотогалерија)

Еурофарм Работник не најде победнички рецепт во Битола, на домашен терен против Филинген и ќе патува на реваншот од осминафиналето во Челенџ купот со три голови негатива

објавено: 10 февруари 2018 - 22:14

Еурофарм Работник не најде победнички рецепт во Битола, на домашен терен против Филинген и ќе патува на реваншот од осминафиналето во Челенџ купот со три голови негатива.

Гостите од Норвешка славеа со 25:22 и спокојно го чекаат реваншот во Берген, клучен за пласман меѓу осумтте најдобри.