ИМА ШТО ДА ПОКАЖЕ

„ЖЕШКА ШВАБИЦА" во центарот на Белград (ФОТО)

Девојката на новиот кошаркар на белградска Црвена Ѕвезда, Маик Цирбес објави слики без горниот дел од костимот за капење, што предизвика огромна лавина на реакции на социјалните мрежи, пред се во оној, црвено-бел дел...

објавено: 26 август 2018 - 15:30

После две години Германецот Маик Цирбес повторно се врати во Белград. Потпиша договор со Црвена Ѕвезда, но овојпат со себе во Белград ја понесе и својата нова девојка, Германката Вики Зонтаг.

Медиумите во главниот град на Србија велат дека Цирбес некако ја преболел врската со домашната манекенка Татјана Башевиќ, со која беше за време на својот прв престој кај „црвено-белите".

Но сега сето ова е нешто ново, покрај себе донесе, односно има една вистинска „бомба".
Оваа синокоса девојка има навика на својот Инстаграм профил да „закачува" токму „голи фотографии".

А се истакнуваaт оние последните, од годишниот одмор во текот на ова лето...

 

Најново во Другата страна на спортот