КАКО ВРЕМЕТО ДА ЗАСТАНАЛО

Штербик е во Скопје - За старите добри времиња (ФОТО)

Сега е јасно зошто Арпад Штербик не беше на голот на Веспрем на првиот дуел од новата сезона. Миленикот на фановите на Вардар е во Скопје, дојде да ги посети своите пријатели. Заедно со капитенот, Стојанче Стоилов, заменик директорот, Билјана Црвенкоска и физиотерапевтот, Димитар Маневски се потсетија на старите добри времиња. 

објавено: 5 септември 2018 - 23:21

Најново во Другата страна на спортот