ВНИМАНИЕ, ВНИМАНИЕ

Шпански фудбалер во улична пресметка со девојката (видео)

Дека животот на професионалните фудбалери не е лесен покажа шпанскиот напаѓач од Атлетик Билбао Ињаки Вилијамс.

објавено: 24 август 2018 - 22:05

Фудбалерот на баскискиот клуб е „фатен" во улична пресметка со девојката Патрисија Моралес, а во истата имало и полесни удари, навреди и плукања.

На видеото Ињаки и префрла на Патрисија како ја „зафркнала" работата, а таа му возвраќа со погрдни зборови. По инцидентот Ињаки го блокирал својот профил на Инстаграм.

 

 

Најново во Другата страна на спортот