ДОКОЛКУ ДОМАЌИНОТ НА СП ЈА ПОБЕДИ ХРВАТСКА

Руската водителка се подготвува да се соблече гола (Фотогалерија)

Марија Лиман е 24-годишна водителка и манекенка која досега на секоја победа на Русија, соблекуваше по некое парче облека 

објавено: 3 јули 2018 - 21:26

Марија Лиман е 24-годишна водителка и манекенка која досега на секоја победа на Русија, соблекуваше по некое парче облека, а доколку домаќинот се пласира во полуфиналето, ќе следи вистинско шоу. 

По стартната победа на русија во дуелот со Саудиска Арабија, Лиман се соблече по градник и гаќички и така водеше една радио емисија. 

И по останатите успеси на Русија, убавата Марија правеше свое шоу, но сепак главното се очекува да биде ако домаќинот на Мундијалот успее да ја победи Хрватска во четвртфиналето. 

Марија обожава да се фотографира и тоа со малку облека на себе. Сигурно единствено хрватските навивачи ќе бидат против тоа Марија да мора да го исполни ветувањето по дуелот Русија - Хрватска. 

Најново во Другата страна на спортот