ШТО НЕМА ДА ИМ ТЕКНЕ

РОНАЛДО НА МЕТА НА ЛУДИТЕ АНГЛИЧАНИ: Островските пабови продаваат колачи на Кристијано во секс-поза (ФОТО)

И алудираат на силувањето кое наводно Португалецот го направил во Лас Вегас.

објавено: 18 октомври 2018 - 12:30

Но овој потег наиде на остри реакции во јавност,а пред се поради формата која ја имаат овие колачи.

Тие прикажуваат две личности во сексуална поза. Со тоа алудираат на силувањето кое Португалецот наводно го извршил дамнешната 2009 година во Лас Вегас.

Последните денови повторно во сферата на интересот е случајот од пред девет години. Американската манекена Кетрин Мајорга се појави со тврдења дека е силувана од страна на Кристијано Роналдо, и тоа во еден хотел во „градот на коцката и на порокот".
Двајцата провеле една вечер во една позната дискотека, а потоа заминале во хотелската соба.
Во јавноста се појави и документ кој го потпишал Роналдо, а со кој се обврзува дека на Мајорга ќе и исплати 375.000 долари за молчење.
Американката молчеше девет години за тој слчај, а сега одлучи да прозбори за истиот.

Најново во Другата страна на спортот