ВРЕМЕ Е ЗА ГОЛЕМА СВАДБА

Памела Андерсон ќе се мажи за финалист на Светското првенство

Поранешната плејбој зајачица кажала „ДА“ на францускиот репрезентативец

објавено: 12 јули 2018 - 19:40

Адил Рами има шанса в недела да стане светски првак во дресот на француската репрезентација. И додека се подготвува за најважниот меч во кариерата, Рами го очекува уште една важна работа. Најавено е дека ќе треба да се подготвува за свадба со својата вереница. 

Рами веќе подолго време се забавува со најпознатата плејбој зајачица, Памела Андерсон. Рами кој има 32 години, ја побарал за жена Памела која е дури 19 години постара од него. Андерсон е во Русија, каде дава навива за Франција и Рами. 

Најново во Другата страна на спортот