ВО РОМАНИЈА МОЖЕШ ДА „ИЗГОРИШ“ НА ТРИБИНИТЕ

Оди па гледај ракомет при овие бујни гради (ФОТО)

Дуелот меѓу Стеауа Букурешт и Татран Прешов во рамките на СЕХА-лига, падна во сенка на две навивачи на домашниот тим и покрај што беше ниезвесен. На трибините во Букурешт дефинитивно е жешко, тоа го потврдија овие две девојки, кои ги покажаа своите бујни гради...

објавено: 3 септември 2018 - 11:46

Најново во Другата страна на спортот