СО БРЗИНА НА СВЕТЛИНАТА СЕ РАШИРИ ОВАА ФОТОГРАФИЈА

Најголемиот трол на Светското првенство (ФОТО)

По пласманот на Хрватска во финалето на Светското првенство, на социјалните мрежи можат да се прочитаат најразлични статуси, но и да се видат смешни фотографии. Дефинитивно оваа фотографија е број еден трол во досегашниот дел од Мундијалот. Дополнително објаснување не е потребно...

објавено: 11 јули 2018 - 23:21

Најново во Другата страна на спортот