ДАЛИ СЕ СОГЛАСУВАТЕ?

Мундијалот не е ист без атрактивната Лариса Рикелме (Фото)

Сите добро се сеќаваме на нејзиното доаѓање и какво освежување беше на Мундијалот организиран во 2010. година.

објавено: 20 јуни 2018 - 15:30

И нејзините Парагвајци играа многу подобро, бидејќи имаа и поголем мотив за играње.

Еден нејзин момент остана незаборавен кога во транс ја бодреше својата репрезентација, давајќи им додатна сила од трибините, додека во нејзиното деколте се наоѓаше мобилен телефон.

Но, сега ништо од тоа. Нејзиниот Парагвај не обезбеди настап на Мундијалот во Русија. Оваа година немаше големи ветувања, поточно веќе води поинаков живот, се омажи за Џонатан Фабр и има ќерка.

 

Најново во Другата страна на спортот