ИЗГЛЕДААТ НЕОДОЛИВО

Мотор Запорожје и Пешевски имаат секси чирлидерките (ФОТО)

На вчерашниот дуел меѓу Мотор Запорожје и ПСЖ, покрај ракометарите во центарот на вниманието беа чирлидерките на домаќинот. Прекрасните девојки изгледаат неодоливо, одлично ја забавуваа публиката за време на паузите. 

објавено: 13 септември 2018 - 14:30

Најново во Другата страна на спортот