КАПИТЕНОТ НЕ Е МНОГУ ПОТРЕСЕН ПО НЕУСПЕХОТ НА АРГЕНТИНА

Меси брзо го заборави фијаското од Мундијалот (Фото)

Шпанското приморје е место каде што Лионел Меси заедно со својата жена Антонела ужива и ги „полни батериите“ пред стартот на новата сезона

објавено: 19 јули 2018 - 18:15

Шпанското приморје е место каде што Лионел Меси заедно со својата жена Антонела ужива и ги „полни батериите" пред стартот на новата сезона.

Според фотографиите, Лео веќе го има заборавено фијаското со репрезентацијата на Аргентина и одлично се забавува на летниот одмор. 

Најново во Другата страна на спортот