НЕ Е САМО КРИСТИЈАНО РОНАЛДО СО СОВРШЕНО ТЕЛО

И Салах има што да покаже (ФОТО)

Египет го совлада Тунис со 3-2 благодарение на голот на Салах во 90. минута и со 12 бода е на првото место на табелата во групнара фаза во афричкиот Куп на нации. По овој погодок фудбалерот на Ливерпул во стилот на Кристијано Роналдо ја покажа својата фигура...

објавено: 16 ноември 2018 - 21:10

Најново во Другата страна на спортот