ВО ЗАГРЕБ ИМАШЕ ОД СЕ ПО НЕШТО

И Хрватките „одлепија“: Топлес селфи со полицајци (ФОТО)

Низ улиците на Загреб вчера на големо се славеше сребрениот медал на Светското првенство. Додека фудбалерите патуваа кон плоштадот „Бан Јелачиќ“ фановите се забавуваа на свој начин. Еуфоријата најмногу ја понесе една Хрватка која се соблече топлес додека правеше селфи со полицијаците. 

објавено: 17 јули 2018 - 08:45

Најново во Другата страна на спортот