НАВИСТИНА НЕ И БИЛО ЛЕСНО

Градите и беа најтешкиот противник, мораше да се откаже од лизгањето (ФОТО+ВИДЕО)

Постојано беше во сенка на своето нереално деколте...

објавено: 14 ноември 2018 - 10:10

Поранешната руска лизгачка Ана Семенович откри дека нејзините гради биле и нејзиниот најголем „противник" во кариерата.

Имено поради „големината на градниот кош", нејзините настапи како по некое непишано правило, секогаш биле во некој „втор план".

Целото внимание секогаш било усмерено кон нејзиното деколте.
Ана се натпреварувала на Светските шампионати во 1998 и во 2002 година. Веќе 17 години е во пензија, а благодарение на своите гради и понатаму е доста популарна.

Има околу 1.7 милиони следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

„Не беше важно што работам и какви резултати постигнувам. Освојував медали за својата земја, но моите гради секогаш беа во преден план. Имав впечаток дека сум единствена со големи гради во цела Русија" - вели поранешната лизгачка.

Ана сега има 38.години, и се занимава со манекенство, пеење и глума.

 

 
 
 
View this post on Instagram

I’m sexy lady - I’m loose control  #грециякрит #отдых #позитивщики

A post shared by Семенович Анна (@ann_semenovich) onJul 16, 2018 at 10:03am PDT

Најново во Другата страна на спортот