КОЈА ЗЕМЈА ЈА ИМА НАЈУБАВАТА ДЕВОЈКА НА ТРИБИНИТЕ?

Ги видовме како играа на терен, а еве кој ги бодреше од трибини (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Речиси сите мечеви кои досега беа на Мундијалот во Русија беа одлични, а истото може да се каже и за убедивите кои поминаа на трибинтие

објавено: 29 јуни 2018 - 12:00

Ви ги претставуваме убавиците на трибините, а вие одберете која е Мис на Светското првенство во Русија. 

АРГЕНТИНА

АВСТРАЛИЈА

БЕЛГИЈА

БРАЗИЛ

КОЛУМБИЈА

КОСТАРИКА

ХРВАТСКА

ДАНСКА

ЕГИПЕТ

АНГЛИЈА

ФРАНЦИЈА

ГЕРМАНИЈА

ИСЛАНД

ИРАН

ЈАПОНИЈА

ЈУЖНА КОРЕЈА

МЕКСИКО

МАРОКО

НИГЕРИЈА

ПАНАМА

ПЕРУ

ПОЛСКА

ПОРТУГАЛИЈА

РУСИЈА

САУДИСКА АРАБИЈА

СЕНЕГАЛ

СРБИЈА

ШПАНИЈА

ШВЕДСКА

ШВАЈЦАРИЈА

ТУНИС

УРУГВАЈ

Најново во Другата страна на спортот