ОВА НИКОЈ НЕ ГО ОЧЕКУВАШЕ ОД НЕА

Георгина ги шокираше фановите, а најмногу Роналдо (ФОТО)

Георгина Родригез, вереницата на најголемата ѕвезда на Јувентус, Кристијано Роналдо, ги изненади своите обожаватели со еден сосема нов изглед.

објавено: 22 октомври 2018 - 09:30

Георгина го освои светот со своите облини и долгата црна коса.

И токму поради тоа нејзината последна фотографија поставена на Инстаграм ги шокираше нејзините фанови.

Својата препознатлива црна коса ја „обои" во сина, а реакциите на фановите се во најголема мерка позитивни.

Од минута во минута се зголемува бројот на „лајковите", а и во коментарите „пукаат" пофалби за оваа драстична промена. 

 
 
 
View this post on Instagram

Love you Venice.  HAVE A NICE WEEKEND!!!  @twinsetofficial .  @amparosanchezm #venicefilmfestival

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) onSep 1, 2018 at 4:05am PDT

Најново во Другата страна на спортот