РЕПРИЗА ОД ЛАНИ

ДОМИНИКА ВО ТАНГА: „Жешки" фотки од Малдиви (ФОТО)

Словачката тенисерка Доминика Цибулкова ја заврши ВТА сезоната на 25. место.

објавено: 1 ноември 2018 - 21:20

Словачката тенисерка Доминика Цибулкова ја заврши ВТА сезоната на 25. место.

А по традиција крајот на сезоната го искористи за добро да се одмори.
И повторно, таа и нејзиниот сопруг се одлучија Малдиви да биде нивното место за одмор.

Веднаш паднаа и првите фотки, одново провокативни, како и оние од минатата сезона кога Доминика, со многу храброст дури објави и една фотографија по секс со својот партнер.

Најново во Другата страна на спортот