ДАЛИ ОВА МОЖЕ ДА ГО ДЕКОНЦЕНТРИРА

Додека е Нејмар на СП, цел Бразил го виде сексот на девојка му Бруна со друг (Видео)

И на социјалните мрежи неодамна се појавија фотографии и снимки од жешките сцени на убавата Бразилка

објавено: 2 јули 2018 - 13:10

Додека Нејмар е фокусиран на настапите на Светското првенство во Русија и ги брани боите на својата земја, во Бразил се случува сеир на негова сметка. На една локална телевизија неодамна се појавија сцени на кои девојката на Нејмар, Бруна Маркезине има жежок секс со друг маж.

Сепак не се работи за неверство, туку за сцена од серијата во која учествува Бруна. Убавата Бразилка е разголена и во прегратка на нејзиниот партнер во сцената.

Многумина коментираат дека Бруна воопшто не морала да ја прифати таа улога кога се знае дека парите за нејзе не се проблем покрај Нејмар. 

Најново во Другата страна на спортот