НОВА ЖЕШКА ФОТОГРАФИЈА

Цибулкова во црвена танга одново ги „запали“ социјалните мрежи (ФОТО)

Словачката тенисерка, Доминика Цибулкова по поразот во четвртфиналето на Вимблдон е на одмор на Медитеранот. 

 

објавено: 1 август 2018 - 17:45

Доминика Цибулкова ужива со своите најблиски другарки, покрај дневните активности, таа честопати знае да ги воодушеви своите фанови. Овој пат сподели фотографија во црвена танга и одново ги запали социјалните мрежи.

 

Најново во Другата страна на спортот