НАЈАТРАКТИВНАТА ТЕНИСЕРКА НА СВЕТОТ

БУШАР: Не сум имала секс 457 дена! (Фото)

24-годишната Канаѓанка ја шокираше јавноста со објавата на Инстаграм!

објавено: 6 август 2018 - 15:00

Ежени Бушар напиша дека немала секс 457 дена, но потоа објасни дека сите можат да се опуштат и дека е во прашање само „мим".

Но, многумина не сфатија и веќе по пат на коментар понудија да „помогнат" околу нејзиниот проблем.

Таа инаку во вторник ќе го започне настапот на турнирот во Монтреал каде што на стартот противничка ќе и биде Елис Мертенс.

Најново во Другата страна на спортот