ПОЛУДЕА НА ИНСТАГРАМ ПО ФОТКИТЕ НА АНДРЕА

Бесрамна девојка на славен боксер! (ФОТО)

Бугарската фолк пејачка се наоѓа во врска со славниот професионален боксер Кубрат Пулев.

објавено: 28 август 2018 - 13:30

Овој боксер во периодот од 2012-2016 год. двапати беше европски шампион во тешка категорија, беше и предизвикувач за светската титула.

Андреа е многу активна на социјалните мрежи, а нејзините слики се прилично провокативни. Базени, ллажа, ананас...

Најново во Другата страна на спортот