| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

04.02.2018

(ФОТО) Шкендија се прости од Анталија

Со насмевки, со по некој даден автограм и по одлично одработените подготовки, експедицијата на Шкендија ја напушти Анталија и се врати домаДатум: 04.02.2018, 19:17
Статијата е прочитана 1397 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense