| контакт | маркетинг
МИКС

03.01.2018

(ФОТО) Кај и да си за Нова година дома да си


Дел од нашите фудбалски ѕвезди ја поминаа најлудата ноќ и посакаа среќна 2018 година претежно во домашна атмосфера или во кругот на пријателите, но имаше и такви кои заминаа на кус одмор во ексклузивни туристички предели

Новата 2018. година туку што пристигна, а нашите желби секако се во неа, на фудбалски  план што повеќе да напредуваме и да бидеме поконкурентни. Тоа секако ќе го направиме со многу работа, и желба за успех. А токму тоа, желбата за успех, ја носиме сите, пред се фудбалерите, односно македонските интернационалци и репрезентативци. Тие, за овие новогодишни празници имаа кратко време за одмор, за одишка, за вистинско видување со семејствата, пријателите, со саканите. Сите знаеме колку е тежок професионалниот фудбал, и колку фудбалерите жртвуваат за да бидат успешни, па во овие ретки моменти на слободно време, сакаат што повеќе да им се посветат на своите најблиски

-Адис Јаховиќ со семејството

- Остоја Стјепановиќ со своите најблиски

- Александар Трајковски и Филип Наумчевски

- Езџиан Алиоски со родителите


- Горан Попов и веселото друштво

- Кире Маркоски и Ана Марија секогаш се заедно

- Никола Ѓоргев


- Секулови како шеици во ДубаиДатум: 03.01.2018, 17:02
Статијата е прочитана 2291 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense