| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

24.08.2017

(ФОТО) Вардарци на прошетка низ Истанбул

Релаксирано, опуштено, со мислите кон тоа што ќе се случува вечерва на дуелот со Фенербахче, фудбалерите на Вардар утринава прошетаа низ прекрасниот Истанбул.Датум: 24.08.2017, 10:28
Статијата е прочитана 1139 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense