| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

02.02.2017

Шкупи со тест триумф над Македонија ЃП

Предмалку заврши пријателкиот натпревар одигран во Охрид помеѓу екипите на Шкупи и Македонија ЃП, во кој чаирчани триумфираа со 2:0.

Екипата на Шкупи ја совлада Македонија ЃП со 2:0 во пријателски дуел одигран во Охрид. Головите ги постигнаа повратникот во тимот Седат Бериша како и Буњамин Шабани во вториот дел.Датум: 02.02.2017, 14:28
Статијата е прочитана 1474 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
20.03.2018
20.03.2018
20.03.2018
20.03.2018
20.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense