| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

21.03.2017

Тим на 23. коло според „Македонски спорт“

Горјан Силјановски е играчот на 23. коло во изборот на „Македонски спорт“. Фудбалерот на Работнички постигна прекрасен гол во дуелот со Силекс, на кој „романтичарите“ славеа со 2:0.Датум: 21.03.2017, 11:23
Статијата е прочитана 1829 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense