| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

07.08.2017


(ФОТО) Скопје во ритамот на Суперкупот

*Се е подготвено за спектаклот, за дуелот на гигантите Реал Мадрид и Манчестер Јунајтед. Скопје „дише“ во ритамот на Суперкупот на УЕФА. Атмосферата во градот веќе е загреана. Во Градски парк околу Арената не може ни пиле да прелетаДатум: 07.08.2017, 12:52
Статијата е прочитана 1624 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
15.12.2017
15.12.2017
15.12.2017
15.12.2017
15.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense