| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

10.08.2017

Шкендија ги промовираше дресовите за сезоната 2017/2018 (ФОТО)

Вечерва тетовскиот клуб ги промовираше новите дресови на својата екипа за претстојната сезона

Со овие дресови Шкендија ќе игра веќе во сабота на средбата со Вардар. „Манекени“ за оваа прилика беа Ибраими, Радески, Хасани, Жуниор и Цуцули.Датум: 10.08.2017, 22:07
Статијата е прочитана 3312 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
15.12.2017
15.12.2017
15.12.2017
15.12.2017
15.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense