| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

23.03.2017

(ФОТО) Лихтенштајнците се загреваат со билјард...

Во опуштена атмосфера репрезентативците на Лихтенштајн го дочекуваат утрешниот натпревар со Македонија


Малку тренинг, малку одмор и секако по некоја партија билјард. Во таква атмосфера репрезентативците на Лихтенштајн ја очекуваат утрешната средба со  нашата најдобра репрезентација. Свесни се кој е фаворит, па нека биде и така, утре на потег се Пандев, Несторовски, Ибраими и др.Датум: 23.03.2017, 13:57
Статијата е прочитана 771 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense